La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman?

1
194
La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman?
La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman? La Casa de Papel 4. Sezon
  • La Casa de Papel 4. Sezon Hakkında herkesin gönlünde taht kuran ‘’La Casa de Papel’’ 3. Sezonun 8 bölümden meydana gelmesinden dolayı herkesin gözü 4. Sezonu aramaya başladı. Birçok dizi sever 3. Sezonun çok kısa sürdüğünü düşünüyor. Dünya da 1 milyondan fazla izleyicisi bulunan La Casa de Papel uzun bir aradan sonra 3. Sezonu yayınladı. Sadece NETFLİX dizi ve film platformunda yayınlanan dizi büyük hayran kitlesine hitap etmekte. İzleyiciler 3. Sezon yayınlanır yayınlanmaz saatler içerisinde diziyi bitirdiklerini dile getirdiler. Akıllarda şu sorular kaldı La Casa de Papel 4. Sezon gelecek mi? Casa de Papel 4. Sezon ne zaman başlayacak?
La Casa de Papel 4. Sezon ne zaman?
La Casa de Papel 4. Sezon
La Casa de Papel 4. Sezon çıkacak mı Ne Zaman Başlayacak?

La Casa de Papel 4. Sezon çıkacak mı Ne Zaman Başlayacak?

  • La Casa de Papel tüm Dünya da hayranları tarafından sıkı takip edilen bir dizi olmayı başardı. 3 Sezonunun 19 Temmuz 2019’ da yayınlanmasının hemen ardından 8 bölümlük kısa sezonuyla izleyicilerini biraz hayal kırıklığına uğrattı. Sosyal medya da özellikler twitter’ da tepki tagleri dağ gibi büyümeye başladı. Senarist ve yayıncı web sitesi NETFLİX konu ile herhangi bir açıklamada bulunmadı fakat dizinin son bölümüne bakıldığında kesinlikle yeni bir sezonun olacağı belli oldu. Çünkü son bölüm diğer 2 sezondan farklı olarak ucu acık bir şekilde son buldu.

La Casa de Papel Yeni Sezon Oyuncuları

La Casa de Papel’ in 3. Sezonu daha çıkmadan önce Ankara ve İstanbul karakterleri sosyal medya da dedikodu konusu olmayı başlamıştı. Fakat 3. Sezon birçok kullanıcı tarafından 1 gün içerisinde izlendi. 3. Sezon içerisinden maalesef şuan da Ankara- İstanbul adlarından herhangi bir karakter yok. 3. Sezonda yeni olarak göreceğimiz 2 farklı karakter mevcut.

La Casa de Papel 4. Sezon Oyuncuları

La Casa de Papel 4. Sezon için ışıkları yaktı fakat anlaşılan bir süre daha 4. Sezon açıklaması için beklememiz gerekiyor. La Casa de Papel 4. Sezon da Ankara ya da İstanbul oyuncularının olması büyük bir olasılık olarak gözüküyor.

www.google.com www.yandex.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz